Charakterystyka półsuchego jastrychu


Charakterystyka półsuchego jastrychu

Podłoga jastrychowa - obowiązkowy etap naprawy jakości. Pozwala idealnie wypoziomować podłogę i przygotować ją do układania dekoracyjnej powłoki - laminatu, płytek lub parkietu. Wykładzina zapewnia izolację termiczną, ukrywa komunikację techniczną, a także stwarza możliwość stworzenia pewnego nachylenia dla wypływu wody, jeśli to konieczne.


Charakterystyka półsuchego jastrychu

Wszelkie jastrych odbywa się na całkowicie oczyszczonej powierzchni. Ponadto konieczne jest staranne usunięcie wszystkich rozdrobnionych gruntów i głębokich pęknięć. Wszystkie stratyfikacje u podstawy wymagają usuwania z późniejszą shpaklevaniem. Po zakończeniu wszystkich prac, umieszczany jest znacznik poziomu zerowego.


Charakterystyka półsuchego jastrychu

Nierówne podłogi mogą zepsuć wygląd każdego wnętrza. Na tym piętrze nie można wykładać parkietu lub laminatu. Pokrycie podłogowe nie tylko nie kryje nierówności, ale także szybciej się pogarsza. Dlatego pierwszym krokiem w naprawie każdego pomieszczenia powinien być stół podłogowy: półwytrawny, suchy lub mokry. Wszystko zależy od czasu, w którym musisz zainwestować, od wysiłków i kosztów, które będziesz musiał podjąć.


Cześć. Jesteśmy małym zespołem Rapid płci i płci wcześniejszych prac serwisowych z 2003. g podkładów podłogowych urządzenie specjalizacji i przygotowanie bazy pod wykładziną, w którym to czasie prawie 12 lat udało nam się zebrać bogate doświadczenie w suchym jastrychu technologii Knauf i Niedawno opanowaliśmy technologię półsuchego zmechanizowanego jastrychu (posiadamy własny sprzęt).


Koniec podłogi to pewna sekwencja czynności mających na celu wyrównanie powierzchni. Wiele osób zna jastrych cementowy, ale dzisiaj ludzie coraz częściej wprowadzają suche lub półsuche jastrychy.


Komentarze