Mieszka we własnym domu


Mieszka we własnym domu

Podświadomie wybieramy domy, które mogą czegoś nauczyć. Skromny dobrobyt budzi kreatywność i uczysz się tworzyć rzeczy i dekoracje dla domu własnymi rękami. Mała przestrzeń uczy, aby nie gromadzić śmieci i trzymać w domu to, co jest naprawdę potrzebne. Trudni sąsiedzi rozwijają umiejętność negocjowania, zdolność słyszenia i szanowania czyjegoś punktu widzenia. Wszystko jest uporządkowane bardzo mądrze, a kiedy się nauczysz, Wszechświat z pewnością prześle wariant, o którym marzysz! (autor nieznany)


Mieszka we własnym domu
А когда научились, Вселенная обязательно пришлет вариант, о котором вы мечтаете!  (автор неизвестен)


Chciałem usłyszeć twoją opinię, naprawdę życie w twoim domu - czy to ciągłe, ogromne dzieło? A co jest bardzo trudne do poparcia dla ludzi, z przeciętnym dochodem (drogim)? Są myśli, sprzedają mieszkanie, trochę się zaciągają i kupują dom. Chcesz więc kwietnika, pawilonu, psa . . . Ale wielu przyjaciół bardzo się boi - że to orka, że ​​potrzebujesz dużo pieniędzy, że nie będzie czasu, jak teraz, aby napisać demo na forum, że tam na stałe musisz coś zrobić. Czy to naprawdę tak? Rozumiem, że wiele zależy od stanu domu . . . ale nadal . . . Jak żyjesz?))) Czy warto przenieść się na ziemię, z 8. piętra wspaniałego, zadbanego mieszkania?))


Mieszka we własnym domu

Mój dom to coś wyjątkowego i oczywiście jest o wiele więcej zalet. Trudno wymienić wszystkie, można je poczuć, przenieść się do życia poza miastem. Bez niczego porównywalnego z wolnością, otwarta przestrzeń i świeże powietrze dają dobre uczucia. Przyjemnie jest budzić się rano z ćwierkaniem ptaków i promieniami słońca, aby poczuć niesamowitą siłę i żywotność.


Mieszka we własnym domu

Wiele osób marzy o życiu w swoim domu. Większość z nich jest zdominowana przez tych, którzy wychowali się w małych mieszkaniach i pamiętają jasne momenty z dzieciństwa na temat wycieczek do daczy dla szaszłyków. Dzisiaj zespół Ajkyu Review omówi plusy i minusy ich domu w porównaniu z mieszkaniem.


Mieszka we własnym domu

W wieku do 23 lat mieszkałem z rodzicami w zwykłym 5-piętrowym domu. W tym czasie, 18 lat temu, podjęliśmy spisek na budowę domu w jednej z dzielnic miasta. Zawsze byłem przyciągany do podświadomości na ziemię, do natury, wychodząc z bloków miejskich i mieszkalnych.


Komentarze